Listopad 2013

Ledová královna

16. listopadu 2013 v 20:27 | Nhoriel |  Povídky
Dnes tu pro vás mám jeden soutěžní příspěvek. Blogerka Hanibal2011 uspořádala literární klání a tak jsem nemohla odolat a zkrátka se přidala... Zadání bylo jasné - psaní v ich formě a příběh musí začínat větou "Jediné, co mi chybí, je čas" (úprava času nehrála roli). Něco jsem tedy sesmolila, ale to by se nestalo nebýt jedné úžasné písničky, která mi v tom pomohla:


Bez ní bych byla asi ztracená... Nu, myslím, že je vhodný čas, přestat tu psát další podobné nesmysly a jednoduše vás pustit k textu... Snad se bude líbit :)


Dobrodruh v nás

14. listopadu 2013 v 17:11 | Nhoriel |  Povídky

Tak nějak začínám přemýšlet o tom, že bych si mohla zřídit rubriku "Školní slohy", protože to je to jediné, čím vám sem teď přispívám... Tak možná až bude čas...
Od tohohle moc nečekejte - jsou to naprosté kydy, ždímané z prázdné houby v nepsavém období... V podstatě sloh o ničem, možná tak o neoriginalitě. Opět se jedná o maturitní zadání (mám dojem, že dokonce letošní) - první odstavec je zadaný a autor má plynule navázat. Netroufám si říct, že je to navázání a už vůbec ne plynulé; nicméně jak už jsem psala - mám nepsavou, tudíž sepsat jen něco takového byla skutečná bitka...


Liebster blog award

12. listopadu 2013 v 15:43 | Nhoriel |  Informace
Přednostně? Foxi, já tě zabiju!

A teď už k samotnému článku - áno, áno. I já nebohá se stala obětí této... ehm... mánie, která řádí na blogách všude kolem. Mé díky patří právě výše zmíněnému jedinci a je snad dost upřímně vyjádřeno.

Pokud jsem vše zcela a jasně pochopila, mám napsat 10 jakýchokoli věcí o sobě, poté odpovědět na 10 otázek toho, kdo mě nominoval a nakonec vymyslet svých vlastních 10 otázek a opět někoho nominovat. V mém podání asi dost zamotané shrnutí, ale nu což, budu počítat s tím, že vy se nějak zorientujete ;)