Překvapivá zpráva aneb "Jako vážně?!!!"

20. dubna 2013 v 15:14 | Nhoriel |  Informace
Zdravím pěkně :D
Jak jsem už kdysi minulý týden psala ve svých plánech, moc jsem sem nechodila a jedním z mnoha důvodů byla literární soutěž, do které jsem se rozhodla přispět. Šlo o projekt Rytiny, zabývající se hledáním začínajících autorů, následně soutěžících mezi sebou. Své kvality tam můžete ukázat ve třech kategoriích - próza, poezie anebo ilustrace; vše na téma "Fantasy a sci-fi" plus ještě v sekci "Volné téma". Bližší informace k projektu naleznete na jejich stránkách.Myslím, že tato soutěž je minimálně skvělou výzvou a možností porovnat svou práci s jinými autory a získat názory kritiků. Dozvěděla jsem se o ní poprvé letos (právě začínalo toto jarní kolo), díky paní profesorce z "Literární dílny", které o ní řekla jedna její studentka. Už jen to, že několik nejlepších děl po soutěži vyjde v pevné vazbě k zakoupení mě nakoplo k tomu, abych se pokusila nějakou kravinku sesmolit. Poslala jsem tam tedy příběh "Volání nekonečna" a pak už jen čekala na to, jak ze soutěže vyletím dveřmi.

Překvapením ovšem bylo, když jsem zjistila, že se můj příběh umístil na 4. místě a tudíž byl zařazen k povídkám, které vyjdou ve sborníku! Vůbec nemám tušení, co na to říct. Snad jen něco "Jako vážně? Není to třeba nějaká tisková chyba?! Nezařadili tam omylem seznam těch, co prohráli?!!!" Pravdou ovšem je, že je to tak, takže jsem jedním slovem Happy :D
Motivem, proč jsem toto sdělení píšu však není chlouba (tak fajn, možná trošičku :D jsem z toho vážně ještě trochu mimo :D) Spíš bych chtěla zprávu o tomto projektu rozšířit mezi začínající autory, aby také mohli otestovat své štěstí a talent. Rozhodně je to skvělý začátek, pro podobné "zapomenuté existence" jako jsem já. Uvidíte, jak obstojí mezi skutečnou konkurencí a jak z toho nakonec vyjdete.

Můžu snad už jen říct, neváhejte a zkuste něco sepsat. Příští kolo se odehrává tuším někdy na podzim, takže sledujte tyto stránky a až bude možnost, pošlete svou povídku do spisovatelského klání.

Tuším, že to je vše, co jsem Vám chtěla říct. Přeju pěkný zbytek víkendu,
Vaše Nhoriel
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 redfox222 redfox222 | 20. dubna 2013 v 16:11 | Reagovat

Gratuluji :-) Doufám, že ti to poskytne další motivaci ke psaní ;-)  :-D

2 Veeve Veeve | E-mail | Web | 28. dubna 2013 v 15:51 | Reagovat

Wow,Velká gratulace :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama