Pár zpráv...

1. dubna 2013 v 19:12 | Nhoriel |  Informace

Přeju pěkné Velikonoční pondělí,

jsem zde s informacemi, které jsem vám slibovala minulý víkend, za což se omlouvám...Jak už jsem psala u Nekonečného boje, nemám už moc času (dočasně). Aktuálně téměř nestíhám žít - škola, přátelé, škola...znáte to. Zároveň jsem se pokoušela zapojit do jedné literární soutěže (výsledky stále napjatě očekávám :D). Vzhledem k blížícímu se tříčtvrtletí bych vás chtěla upozornit, že ani v dubnu má blogová účast nebude nijak slavná (no jo, potřebuju dobrý známky :D). Ovšem díky maturitám, které se v květnu opět absolvuje naše škola, doufám, že právě v onom měsíci budu mít víc času a volna na psaní.

V květnu bych také ráda uskutečnila svůj projekt "Květy května", během něhož bych vám každý den na blog přinášela recenze na všemožné knížky. Nic vám ale neslibuji. Kdo ví, co bude...?

Nadále plánuju pokračování Incidentu u Zlaté zadnice (už ho mám rozepsané, jen to doladim!!! :D) a následně i jiné trpaslíkovy příběhy. Další příspěvek by pak měla tvořit i kapitola k Úsvitu života a možná i nějaké povídky. FanFantasy prozatím odkládám do šuplíku "rozdělaných děl".

Tudíž, cílem příspěvku je sdělení, že ani v dubnu byste neměli počítat s nějakými extravagantními příspěvky a doufat, že květen růže přinese... ;)

S pozdravem,
Vaše Nhoriel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 redfox222 redfox222 | 6. dubna 2013 v 14:33 | Reagovat

Že bych se konečně dočkal pokračování Incidentu? Wau :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama