Únor 2013

Březnovo poselství - aneb jak vy ke mně tak já k vám!

25. února 2013 v 18:15 | Nhoriel |  Povídky
Ahojky všichni :D
Stalo se, že mě o víkendu múza opět pokřtila nápady k tvorbě a tak jsem se zase pustil do několika "děl". Omlouvám se všem, kteří čekají na pokračování Úsvitu života nebo (jaksi jsem se ještě nerozhodla jestli má cenu psát další pokřáčko trpaslíka v hostinci nebo se mám vrhnout na jeho jiné dobrodružství) Incidentu v zadnici, ale jaksi nemám náladu na psaní kapitolek a spíš tvořím krátké povídky... Psavka příběhů na pokráčko mě zase chytne jindy, nebojte ;))
Ale zpátky k tomuto příspěvku. Jak už název napovídá, jedná se o vzkaz nám všem, z úst samotného měsíce března (tudíž bychom si z jeho slov měli asi vzít něco k srdci :D). Doufám, že se vám čtení bude líbit :))
Nhoriel

2. kapitola

7. února 2013 v 19:17 | Nhoriel
Nazdárek lidičky :D
Celý tento týden jsem byla marod, takže jsem se konečně dopracovala k pokračování Úsvitu života. Nic moc od této kapči nečekejte...je to takové ticho před bouří... Ale zase bez ní by to asi nedávalo hlavu ani patu, takže ji sem musim šoupnout. No, už vás tu asi nebudu zdržovat svými řečmi - konec konců, čtenáři (a tudíž i porotci) jste vy, takže jen do mě, vážení. A nešetřete mě ;D Budu se těšit na vaše komenty ;)